מה היא משרת אם?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר מקומות עבודה אשר נענים למשרות אם, אלו מאפשרים ללא מעט עובדות להמשיך את העבודה שלהם כסדרה במהלך תקופות שונות ולהתחשב בשעות. אך בנוסף למקומות עבודה שונים המצליחים לתת מענה ליותר נשים בעלות קריירה  ומאפשרות להן להמשיך להתקדם מבחינה מקצועית , ישנן כיום עוד ועוד משרות המתאימות כמשרות אם גם בשעות ולעיתים גם תפקידים. חלק מאותן משרות גם כן כוללות שעות נוחות והתפתחות מקצועי, אבל באותה הנשימה גם יכולות להתאים גם למסגרות חינוכיות שונות וגם למשרות כלליות שונות.

מה הן היקף השעות של משרת אם?

חלק מהרעיון שבמשרת אם הוא הניסיון לעזור לנשים להמשיך ולשמור על גידול הילדים בצורה המירבית מבחינתה וגם ניסיון להמשיך וקידום הקריירה. משרת אם אמורה להשתלב לעיתים עם הוצאה של ילדים מהגן, מבית ספר ולעיתים כוללת לא מעט ימים קצרים. השעות אמנם משתנות ויכולות להיות גמישות, אך ברוב הפעמים לא יעלו על 6 או 7 שעות, בחלקן תוכלו לבצע מטלות מהבית.

איזה תפקידים יש במשרת אם?

לא מעט מעסיקים מבינים כי השילוב שבין הקריירה של העובדות ובין גידול הילדים הוא קריטים ללא מעט נשים, לכן צצות בשנים האחרונות לא מעט תפקידים במסגרים ובסקטורים שונים. אפשר להתחיל עם מערכות החינוך השונות בארץ הופכות למאפשרות יותר ויותר עבור נשים המגדלות את ילדיהם, החל ממשרות כמו סייעת, מלווה, אם בית ועוד. משרות אלו יכולות להתאים גם מבחינה השעות וגם מבחינה היקף המשרה והיציאות. אך לא רק לאלו מתאימות משרות אם, אלא גם לעובדות בחברות הייטק השונות, עריכת דין מנהלת שיווק ועוד.

איך מוצאים משרת אם?

כיום ישנם לא מעט פורטלים וקבוצות פייסבוק אשר יעזרו לך למצוא את משרת האם המועדפת עליך. תוכלו בלא מעט מהרשתות החברתיות, החל מפייסבוק, קבוצות וואטסאפ ועוד, כל אלו יוכלו לתת לך מגוון רחב של מקומות עבודה בפזורה כמעט ארצית. יחד עם זאת ישנם גם לא מעט פורטלים ומנועי חיפוש עבודה אשר יוכלו לעזור לך ולדייק את החיפוש של אחר משרת אם, כך שתוכלי להיעזר בכל אלו ולחפש בצורה חכמה ומהירה אחר משרת האם המתאימה לך. לקריאה נוספת – https://www.sahbak.co.il/article/-xtbyfi