שניצליות מובילות בארץ

  • by

במדינת ישראל ישנם לא מעט מאכלים שונים שעשו אליה עלייה, החל מקוסקוס, חמינים על כל גווניהם ואפילו ממולאים בגדלים, צורות וירקות שונים.  גם את סוגי המאכלים ניתן לקטלג על פי מוצאים או מדינות, אך מבין כל אותם מאכלים שהפכו לפרקים פופולריים יותר או פופולריים פחות, השניצל הצליח להיטמע בין הישראלים בצורה מושלמת. המנה שמקורה בוינה ומתבססת על בשר עגל בדרך כלל, והיא הפכה למאכל די שכיח במטבח הישראלי כשהיא חולשת על מנות שניצל ביתיות ועד למנות גורמה בשלל צורות וסגנונות בישול, אפייה וטיגון שונים. אך עם הפופולריות ממנה נהנה השניצל, היכן ניתן למצוא שניצליות מובילות בישראל.

שניצל קומפני

המסעדה הממוקמת על יד בניין "בסר 2" הפכה מזמן למקום מועדף עבור חובבי השניצלים, והיא מחזיקה בסוגי שניצלים מגוונים, פריכים המשאירים טעם של עוד. מבין הבחירות המגוונות שניתן לבחור בשניצל קומפני, יהיו ראשית שלושה סוגים של מנת עוף- חזה עוף מתובלן, פרגית וכמובן השניצל. אל כל אלו מצטרפות תוספות טעימות המשתנות מידי יום. בימי ראשון אפשר להנות מספגטי, בשני אורז מלא, בשלישי קוסקוס, ברביעי פתיתים ובחמישי ספגטי. ומבין כל אלו ניתן להוסיף לבחירה פירה, 2 סוגים של אורז, צ'יפס וירקות טריים.

שניצל'ס

ברעננה הילדים וגם המבוגרים כבר מכירים את "שניצל'ס" המעניק לשניצלים גוון אחר וטעם ממדינה שונה לגמרי. מבין השניצלים שניתן למצוא בשניצל'ס הם שניצל קלאסי, אמריקאי בתיבול פיקנטי, שניצל וינאי מתובל בטעמי בצל, שניצל עשבי תיבול ושניצל תאילנדי! אל כל אלו ישנם גם מנות שונות כמו סטייקים, פרגיות וכנפיים עם מגוון רחב של תוספות שונות וצורות הגשה משתנות מבגט ועד לטורטייה או צלחת. את שניצל'ס אפשר למצוא ברחוב "אחוזה 117" רעננה.

לחם יין

המסעדה שהחלה כמאפייה התפתחה וגדלה בשנים האחרונות, כיום היא מציעה לא רק את המאפים המיוחדים והטריים שלה אלא גם מגוון מנות מעולות כמו שניצל וינאי ושניצל עוף מושלם שגורם ללקק את האצבעות. אך מהתפריט של לחם יין אפשר להנות גם ממנות ראשונות מעולות, עיקריות ועסקיות בשעות הצהריים שמלאות באוכל מעולה! את לחם יין אפשר למצוא בדרך החורש 4 קריית הסביונים.